Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Sokólskiego odbył się w miniony weekend w hali sportowej Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce.
Wyniki:
Kategoria I - szkoły podstawowe - chłopcy
1. Łukaszewicz Michał - Wasilków
2. Misijuk Jakub - Wasilków
3. Żuk Krystian - Sidra
4. Grynkiewicz Kamil - Czarna Białostocka
5. Bojanowski Michał - Wasilków
6. Buzun Kuba - Dąbrówki
7. Kucharewicz Dawid - Kuźnica
8. Buzun Jan - Dąbrówki
Kategoria II - szkoły gimnazjalne - dziewczęta
1. Alfierowicz Ewa - Kuźnica
2. Alfierowicz Olga - Kuźnica
3. Czeremcha Katarzyna - Kuźnica
4. Białoszewicz Julia - Kuźnica
5. Borkowska Karolina - Sidra
Kategoria II - szkoły gimnazjalne - chłopcy
1. Gałęzki Norbert - Sidra
2. Kupiec Dawid - Kuźnica
3. Biryło Sebastian - Sidra
4. Białomyza Michał - Sidra
5. Sokołowski Juliusz - Czarna Białostocka
6. Szutko Maciej - Czarna Białostocka
7. Bienasz Norbert - Sidra
8. Sadowniczyk Mateusz - Sokółka
9. Pietrych Gabriel - Sokółka
Kategoria III - szkoły ponadgimnazjalne
1. Dąbrowski Daniel - Zadworzany
2. Michalski Arkadiusz - Sokółka
3. Kirpsza Patryk - Czarna Białostocka
4. Sitko Mateusz - Czarna Białostocka
5. Nikołajuk Adam - Sokółka
6. Małyszko Kamil - Białystok
Kategoria IV - open
1. Szeparowicz Piotr - Białystok
2. Skrzekut Roman - Białobrzegi
3. Lubecki Krzysztof - Sokółka
4. Kujawski Adrian - Kuźnica
5. Żukowski Karol - Sokółka
6. Bronakowski Michał - Białobrzegi
7 - 8. Klejna Marcin - Kuźnica; Kujawski Robert - Kuźnica
9 - 12. Dąbrowski Daniel - Zadworzany; Dąbrowski Tadeusz - Zadworzany; Kuczko Wojciech - Sokółka; Żukowski Paweł - Sokółka
13 - 16. Klej Artur - Sokółka; Klejna Piotr - Kuźnica; Czarnecki Dariusz - Czarna Białostocka; Brasławski Krzysztof - Supraśl
17 - 24. Żukowski Jerzy - Sokółka; Kirpsza Patryk - Czarna Białostocka; Bronakowski Maciej - Białobrzegi; Jackiewicz Antoni - Sokółka; Łukaszuk Mirosław - Wasilków; Rusłan Gojan - Ukraina; Gałęzki Norbert - Sidra; Zapolskaya Anastazja - Białoruś
25 - 29. Maciorowski Michał - Grajewo; Bułach Jerzy - Sidra; Kalmus Aneta - Czarna Białostocka; Czarnecki Jerzy - Sokółka; Żak Włodzimierz - Sokółka
Kategoria IV - deble
1. Kujawski Kujawski, Adrian Robert - Kuźnica, Kuźnica
2. Lubecki Żukowski, Krzysztof Karol - Sokółka, Sokółka
3. Czarnecki Łukaszuk, Dariusz Mirosław - Czarna Białostocka, Wasilków
4. Bronakowski Skrzekut, Michał Roman - Białobrzegi, Białobrzegi
5 - 6. Dąbrowski Kuczko, Daniel Wojciech - Zadworzany, Sokółka; Klejna Klejna, Marcin Piotr - Kuźnica, Kuźnica
7 - 8. Klej Żukowski, Artur Paweł - Sokółka, Sokółka; Rusłan Maciorowski, Gojan Michał - z Ukrainy, Grajewo
9 - 12. Dąbrowski Żukowski, Tadeusz Jerzy - Zadworzany, Sokółka; Bułach Gałęzki, Jerzy Norbert - Sidra, Sidra; Kalmus Kirpsza, Aneta Patryk - Czarna Białostocka, Czarna Białostocka; Brasławski Bronakowski, Krzysztof Maciej - Supraśl, Białobrzegi
13. Zapolskaya Czarnecki, Anastazja Jerzy - z Białorusi, Sokółka.
W turnieju otwartym statuetki i dyplomy ufundował starosta sokólski. Zadanie zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu ze środków gminy Sokółka. Organizatorzy - SKTS Sokółka - dziękują fundatorom oraz dyrekcji szkoły za udostępnienie sali.
Opracowała: Anna Kurczewska